View Single Post
  #215  
Old 02-09-2007, 19:48
Marcus atya Marcus atya is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 24
Activity: 0%
Longevity: 98%
Lightbulb

Hali Kubi!

Quote:
Originally Posted by Kubbi View Post
Hát pedig jó úton haladsz afelé...
Neked az a hiteles, aki csak a saját lovát dicséri?

Gondolom még kiskorú vagy...
Attól hogy te nem bírsz enyhén szólva nem érdekel, mert nem adok a véleményedre.

Nem értem hogy miért olyan felállst képviselsz amiben még nem is játszottál, az egészről csak annyi tapasztalatod volt hogy a szövidet szétverte 4 hadis vándor, amit öszintén szólva nem csodálok, legalábbis ahogy eddig megismertelek. Azt meg végképp nem értem hogy miért nyalsz olyanoknak akik bealáztak, de mindegy te tudod.

Quote:
Originally Posted by Kubbi View Post
Én nem. De ők igen. És nagyon jól felépített szöviről van szó. Csak elitesek.
És tényleg marha gazdagok.
Tényleg nagyon gyilkos.
Ők voltak azok, akik az egész 5/x-et végigölték. De szószerint, az összes erős szövit. A gyenge országokat persze kihagyták.
5/x-ben is csak tőlük féltünk. És persze most 4/L-ben is.
szerintem röhejes amint írtál...
Ennél nagyobb marhaságot pedig régen hallottam. Ezt te találtad ki vagy neked is mondták? Szerinted egy full hadis szövi megengedheti magának hogy vakon rutinból fosztogasson másokat?????

Quote:
Originally Posted by Kubbi View Post
Pl akik felettünk vannak, látszik hogy tudják, hogy működik a hód.
Rutin. Vakon támadják be a varikat. És nyilván a tapasztalat azt mutatja, hogy gyakran jön sok pénz.
A mi varink eddig mindenkit legömbözött a csoportokban, a többi varázslót is, és mi is látjuk, hogy a variknál, és egyes tolvajoknál, igencsak gyakran van pofátlanul sok pénz.

De nem az a célom hogy fikázzalak, csak lásd be hogy nem úgy működik egy szövi mint ahogy elképzeled.
Reply With Quote