View Single Post
  #23  
Old 02-02-2007, 16:23
Shad Shad is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 16
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Sziaztok.

Sokan irtátok hogy hülyeség és fujj, és áááá, de viszont szerintem rossz irányból látjátok ezt a dolgot....
Én jártam, járok az A-ban és a B szinten is szoval tudom mivel jár egy klán, vagy szöviháboru... de!!!
Itt a téma nem arról volt szól hogy ne lehessen a tartalékokat a piacon raktározni, hanem arról hogy néha az a tartalék, elérhető legyen, mint minden más ebben a játékban, és ez szerintem nagyon célszerü,és ötletes, fölleg azért mert esélyt kapnának azok a játékosok is akik nem 1 évet ülnek egy csop-ban, akik nem napi 18-24 orát lesik a szintjükön folyó eseményeket és aki a folytonos játékot szeretnék játcani.
"Sajana" ebben a játékban azért léteznek megközelithetetlen klánok, szövik és orik a toppokon, mert az ilyen kiskapuk nincsenek becsukva.
Gondoljátok végig a folyamatot, nem csak a ti pénzetek válik néha elérhetővé, hanem az elenségé is, és ezzel egy uj fajta (hadviselést) lehetne hozni, megszünne egy kicsit a mindenható, és sérthetetlen klánok, akiket hiába versz meg 3 nap mulva ujra a nyakadon vannak full barackkal és remeghetsz hogy mi lesz mikor már nem birsz ébren maradni, vagy épp dolgoznod, iskolába kell lenned!
A piac bezárás nem épp a legjobb ötlet, de az az elképzelés hogy végre a nagyok is sérthetővé válnak kecsektető, és izgalmat tudna hozni a játékba!