Thread: Angol 1/A
View Single Post
  #121  
Old 01-30-2007, 13:38
Mephisto Mephisto is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 117
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kisbér View Post
B-ben törpével léptem fel... semmit nem csináltam, csak fedezgettem, termelgettem... kaptam felülről az ütéseket... naponta, 2 naponta nézek az orimra... és a top30% szélén vagyok...
Nem értem ezt más miért nem tudja megcsinálni... Mondjuk egy ork-al... vagy bármi mással... elffel, vagy mittomén...

3. szinten is csak 1 csoport van még mindig mi? Annak mennyi a létszáma, és abban mennyi az aktív?

Nehogy már az egész angol passzivitásért mi legyünk a felelősek, mert mindjárt lelkiismeretfurdalásom lesz :d
Nem Te vagy a felelőse, de miattatok nincs meg még az esélye se, hogy forduljunk és azt meg ne tegyük már kötelezővé, hogy 1-2 évet álljak ott. Mondom, én ütöttünk eleget, még Monro oriját is S nem érdemlem meg, hogy forduljak? Képtelenség azon a szakadékon átjutni.
Nincs még egy klán, ami fel tudna menni, és bele tudna avatkozni a dolgokba. (Talán Monroéknak sikerül, szurkolok nekik...) Talán ha lenne még 9 olyan emberem, vagy netán csak 70%ban olyan tudású emberem, mint Monro, akkor fel tudnék menni talán.
De ez nekünk nem adatott meg. Hidd el, én is könnyebben lennék akkor, ha olyan arcok lennének mellettem, mint Remedy, vagy Te és tömnék a pénzt belém.
Kétlem, hogy ezt a helyzetet pl egy angol játékos elfogadja...
Reply With Quote
Sponsored Links