Quote:
Originally Posted by Cece
A szövetségessel való számolást azonnal felejtsd el. A hullát mindenki kerüli szöviügyben. Ha bizonyos változtatások végbemennek lehet, hogy ez megváltozik, de ez csak feltételezés.
Egyenlőre MF ként ütőképesnek kell lennie más hadisokkal szemben.
Ha kereskedőként íjj/paci felálásban a 2. szinten nem visz át egy full elites mf .... mondjuk gnómot, akkor bele lehet tojni az egész hullába.
3raktár az 3 raktár. Az lehetne 3bankkal több, vagy barakkal. Így kell gondolkodni.
Katonaképzés? 5kováccsal fémbánya nélkül? És hogy? Körönként veszi a fémet. Az nem jó úgy. Amit számoltál az 20 kör alatt 738 kattincsot tudna képezni, de az 5 kovács erre kevés.
Sztem menjen a kovács + a raki és inkább hulla kereskedő 7%nyi bankkal. Abból éldegélni is tud és meg tudja venni a nyersit + kattincsra is jut + hadisról beszélünk, úgyhogy támadjon is. Onnan lessz pénz + megkapja az elhúlló egységeket.
|
Szerintem írd le az általad elképzelt épület listát.
