Quote:
Originally Posted by Xeper
Az inkompetens jelzőt arra kaptad, hogy egyetlen adat állt rendelkezésedre: a sajátod. Ami kezdőségednek köszönhetően meglehetősen szegényes információforrás.
Valóban nincsen statisztikai oldal, számszerűen nem is tudom hogy mennyi ori restartol napont átlagosan csoportonként, de annyit az évek alatt már tapasztaltam (saját orik, szövetséges orik. klántársak stb), hogy mindig akadnak restartolók, akik nem azért használják a restartot, mert szétverték, hanem mert egy halom pénzzel(és tekivel) léptek, és 500 kör alatt meg tudják így duplázni a vagyont.
Tehát megkérnélek ismét: ha olyan dolog merül fel, amiről fogalmad sincsen és csak gyenge tippjeid alapján tudsz írni, akkor légyszíves ne szóljál bele! (és főleg ne szóld le egy régebbi játékos tapasztalatait)
Jahh és kérlek ne kezdj el magyarázkodni, mert már kezd sok lenni.
|
Ok. Nem kezdek.

De az alap témától már tényleg messze vagyunk.

Mellesleg hol láttál te engem magyarázkodni? Én 1 alkalomra emlékszem de az full az én hibám volt.