View Single Post
  #39  
Old 01-23-2007, 17:44
Cece Cece is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vajdaság
Posts: 855
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nah mondom a dolgot
Szal én hadis vagyok + az is voltam mindig (egyszer rábeszéltek varira, de az tiszavirág életű volt). A tolvajok ebből kifolyólag rájárnak az orimra, amiért elégtételt szoktam venni. mOst mi számít elégtételnek és mi törlésig verésnek?
Nem ugyanaz egy kezdő tolit ütni, aki már 3-4 mészár után sírva fakad, vagy egy többmilliárdos tapasztalt tolvajt. A 2közt a törlésig verés határai eléggé eltérőek. Pl ha utóbbi 0- bontja magát vagy nagyon leverem és egyetlen egysége sem marad, akkor is 10kör alatt olyan, mintha mi sem történt volna (csak a katonai morált kel visszahúznia és már lophat is megint)...csupán kicsit a bankszámlája csappan meg. A elsőnek említettel más a helyzet.
Ezt a dolgot rendbe kéne szedni, mert mint említettem az én politikám szerint 1lopásért 1mészár jár... ameddig le nem gyengül, az után meg viszem a többszörösét annak, amit Ő elvitt. Na most... teszem azt melózok és nem vagyok gépközelbe 8órát. Ő bejön a tolikkal 20x. Ez ugye 20mészárt eredményez. Ami ugye több napi munka... ő az 5.3 mészár után elsírja magát, én megyek az anarchba ő + röhög a markába. Így lessz?

Régen volt a románban egy Hektor nevű orim (sztem még mindig megvan) és abból sadeltam, ahogy Ati oriját ütik... nah az bizonyára szabálytalannak minősült... de attól még az alak lepusztította az össz épületet (teljes krónikából ítélve) és mégsem történt vele semmi. Jó az más és ezt csak egy példának írtam, hogy az tölésig verés volt.

Szal ezt a dolgot valahogy be kéne határolni. Mondjuk egy 7-8 körről való lopkodó idióta ellen másképp nem lehet, csak úgy ha valahogy mellé kerülök. És ennek érdekében meg fogok tenni mindent. Ha nekem ezért anarch jár, akkor a tolvajnak is! Miért nem lopott, amikor 2körre voltam, vagy miért nem jön Ő 2 lörre. Ez a dolog nagyon sántít.
Az hobbiból ártózókkal ugyan ez a helyzet.


Ezeket a dolgokat azért tisztázni kéne, hogy tudjam miként viszonyuljak a játékhoz a jövőben. Eddig még figyelmeztetésem se volt soha egyik orival sem, ezek után sem lessz... nemhogy anarch Inkább begubózok és csak fórum.