View Single Post
  #207  
Old 01-21-2007, 06:28
laziga's Avatar
laziga laziga is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Na anélkül hogy multiznék elmondok egy félelmem. Csóró vidéki gyerek vagyok. tehát ha ezt bevezetődne: amit most is csinálnak egyesek, az legálissá válna , tehát még lehet én is rá fanyalodnék mert pénzé bármire képes vagyok :P (na azé ez most példa, csak 1/1-be hogy meg ne bántsak valakit), hogy mi is? Hát elég jó tudok haladni bizonyos dolgok miatt (rutin évek vagy csak ismeretség fene tudja) szépen legyártott oriamiat árulgatnám Fullos gnom :7k vipp, fullos ork 2/b:be:8k vipp stb. soha sehogy nem véded ki. Ja és ne essünk hüle gyerek hibákba Sajna multisok is vannak "NEM LEHET KIVÉDENI" Má pedig most még keresni is lehetne multizással. Na itt egy példa.
De ami engem igazán zavar: Minek átvenni országot ? Bárki regelhet és játszhat.
Akkor nincs olyan hogy én félévet szoptam hogy itt legyek Luser vagyok me az meg vett egyet. Ne mondja senki, hogy de nem lehetne venni. Ha én megunok egy orimat, ami igen sűrűn van, mert gondolok egyet, ki akarok valamit próbálni és már törlöm is, akkor ha van olyan láma aki fizetne ért úgy is oda adnám, nem havernak.
Szóval az eddigi kötözködésetekkel nem győztetek meg hogy ez miért is lenne jó nekem vagy a játékosok többségének vagy a játéknak.
Úgyhogy továbbra is ELLENZEM
Reply With Quote