Thread: Hollószárnyak
View Single Post
  #978  
Old 01-19-2007, 16:41
VérGyöngyTyúk Z VérGyöngyTyúk Z is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ahol épp vagyok
Posts: 917
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Bedobatom Farkas-sal a batyut a második sor első lapjára, megmondom neki, hogy ha lehet igyekezzen inkább a fal felé célozni, hogy biztosan arra a lapra essen.
Aki a közelemben van az hallja, hogy valamit mormogok magamban.
Farkas bedobja - tűzápor. Mellette lévő lap - semmi, se tűk se ajtónyitódás. Következő lap - a batyu a fölötte lévő lapra esik félig - tűzápor. Következő - sikerül eltalálni, félig felnyílik a középső ajtó. Utolsó lap - tűzápor.
Megköszönöm Farkas-nak a segítséget aztán a batyut kezdem vizsgálni.
Kibontom a kötelet (előtte kiszedem, ha van benne tű) és a felső takarót tűkkel együtt próbálom lehámozni az alatta levőkről. Óvatosan csinálom és kínosan ügyelek, hogy a tűk hegyének a közelébe ne kerüljek. Megvizsgálom mennyire mélyen fúródtak a takaróba (átütötték-e és ha igen akkor hány réteget.), milyen hosszú egy tű és közben folyamatosan mormogok.
A tűk nagyrésze átment az első takarón, kisebb hányada a másodikon is. A tűk elég hosszúak, akkorák kb mint a tenyered hossza, vékonyak, és viszonylag könnyen hajlanak.
Körbenézek akad-e még takaró a zsákokban aztán még mindig mormogva kicsit leülök és nézem a "sakktáblát" láthatóan valami döntésre jutottam, csak nehezen kezdek bele.
Találsz még egy pár takarót.

Last edited by Chris; 01-19-2007 at 18:06..