Thread: Bakik
View Single Post
  #106  
Old 01-12-2007, 23:14
Cece Cece is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vajdaság
Posts: 855
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Burning View Post
hát az ilyen "ingyenpiacoknak" semmi értelmét nem látom, mert ezzel vkit erősítettél és mivel ez a valaki se nem én se nem a szövim valamely tagja volt, ezért az ellenfelem
és, hogy őt erősíted az nekem nem jó
De ha véletlenül épp Te lettél volna jókor jó helyen másképp beszélnél

Nekem általános hibám, hogy a tekercset hajlamos vagy éjjnek idején álmos fejjel 1számmal többért kirakni Pl 10K tekit nem 2000arany/db áron, hanem 20000arany/darabért. Igaz nem sokszor, de 3-4 alkalommal sikerült. Abból 1x sikerült visszavenni úgy, hogy "eladtam" az orit + segítettek, de akkor elég temes mennyiségű tekiről volt szó.

Mentem már támadni huszonpár körre is, vásároltam már osszevissza nyersit is építéshez annak köszönhetően, hogy a piacon fordított a nyersik sorrendje mint az építésnél és bebambultam valamit ... voltak balgaságok, de ez mind régebben rutintalanság és kapkodásból kifolyólag.
Támadási ill. védekezési akcióknál is voltak ügyetlenkedések, de ezt nem szivesen ecsetelném Ezt úgy sikerült kikúrálni, hogy előre eltervezem a dolgokat, 3x átgondolom, kiszámolom mennyi idő kell a kivitelezéshez, majd leírom egy papírlapra cselekvési sorrendben és imátkozok, hogy ne akadjon meg a net ill. ne menjen el az áram(az upszom meghalt nemrég) és nem utolsó sorban ne akkor merüljön le az elem az egérben (mert hogy erre is volt már példa).
Nagy az Isten állatkertje
Reply With Quote