View Single Post
  #19  
Old 01-02-2007, 22:32
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Bea Baba View Post
Jelen Elf rouge még csak 12 lvl mert nállam kedv és időfüggő h mikor jáccok Hát persze h az eredeti a legjobb Persze sima törtszervereken is rá lehet érezni Sose leszek jó játékos mert többnyire csak a tájat bámulom lenyűgöző maga a világ
Na igen, akinek van pénze eredetire, játsszon azon. Ez egyértelmű.

Megjegyzem, 40es szint után én is elég lassan fejlődök. Ugyanis akkor mindig megveszem a lovam, és száguldozok a térképen, cél nélkül. És ez sok időm elveszi.

És ha már a jelennél tartunk: durván egy hete kezdtem egy karaktert, egy olyan szerveren, ahol háromszoros az xp rate, tehát nevezhetjük blizzlike-esnek is talán. Most lvl 26-os vagyok(természetesen human mage ). Észak-amerikai a szerver, frissen alapítottunk rajta klánt, Riders of Hungary néven. Milán már játszik rajta, és mintha Petyac is effelé orientálódna. Ha van kedved, megadom a linket, benézhetnél Te is.
__________________
Csak az MTK!

"Végre úgy érzed: tornádó vagy, hurrikán. Így lettél kispolgárból huligán..." Fröccsöntő

"Minden rendetlenség, még meg nem értett rend, a részleges rossz, általános jót jelent, s bármit mondjon is a gőgös értelem, minden jó ahogy van, ez alaptételem." A.Pope
Reply With Quote