View Single Post
  #15  
Old 01-02-2007, 22:27
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Korábban javasolták nekem: 30% templom + 30% barakk, tele elittel. A szövibe még két jó kiélezett elites hadis, mindannyian két körre egymástól. Onnantól a 100%-os katmorál miatt jól lehet gömbözgetni is.

Vagy a másik lehetőség: 40-45% templom, viszont akkor boldog-boldogtalan átüt, és a 75%-os katmorál miatt nem is vagy sokkal jobb gömbözésben az első megoldásnál. Alsóbb szinteken ez még játszható, én pl. átvészeltem egy ilyennel a 3/G-t is. De az első megoldást javasolnám inkább.

Ja és természetesen óriás tudós. Illetve óriás mellé poénból se tarts 10% tolvajt, felelsleges. Jobb, ha van egy kiválló fél-elf vagy ember a csapatban, az majd lop nyersanyagot, meg ami kell. Vip persze kötelező.

Ez egy kezdő véleménye(enyém ), ez alapján hallgassatok rám.
__________________
Csak az MTK!

"Végre úgy érzed: tornádó vagy, hurrikán. Így lettél kispolgárból huligán..." Fröccsöntő

"Minden rendetlenség, még meg nem értett rend, a részleges rossz, általános jót jelent, s bármit mondjon is a gőgös értelem, minden jó ahogy van, ez alaptételem." A.Pope

Last edited by BeeLord; 01-02-2007 at 22:34.. Reason: Kössön belém még valaki a fogalmazás miatt. VÁHHH