View Single Post
  #11  
Old 01-27-2006, 09:57
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Lightbulb

Quote:
Originally Posted by Gyula
Sziastok
Igaz az elején világosan le van írva h nagy változtatás nem lesz, nem tudom hogy ez menynire nagy, talán beszélni lehet róla.
Én úgy gondolom hogy a tekercs lopása aránytalanul soakt visz el, ha két jó tolis rászáll egy nem gnóm vagy óriás játékosra sacc/kb nettó 1,5másodperc alatt elviszik a tekercsek két harmadát, ezt nagyon sokallom, és tudom annyi tolit kell tartani hogy ne vigyék el, egyáltalán nem kell tekit tartani, va persze játszatok gnómmal meg óriással is ha ez nem tetszik.
Azért érdekelne a véleményetek, lehet hogy többen és szivesebben játszanának mondjuk törpével, vagy esetleg alsóbb szinteken is orkal, esetleg egy nem agyontolizott elfel, ha nem lehetne oylan jól leszedni a tekercsüket.
Gyula
Ati javaslatára téma megnyitva a teki lopással kapcsoaltban
Ha jól tudom, a mostani formában az autóvédelem nem indul be tekilopásra... Ezen lehetne módosítani... Kis mértékben, de álljon be a védelem folyamatos tekilopás során is...

Maximum ez az, amit el tudok képzelni..
De csakis úgy, hogy mondjuk 1 készültséggel egy félelf el tudja hozni egy normál fajtól a tekercsek mondjuk 40%-át. Ha beindulna a védelem, akkor mondjuk 35%-át tudja elhozni... Viszont ha még egy félelf rászáll, akkor nem a maradék tekercs 40%-át tudná elhozni, hanem mondjuk a maradék tekercs 15%-át...

Így szerintem korrekt lenne! Nem lenne olyan, hogy szarráloptak, visszaveszem piacról, szarrálopnak, visszaveszem piacról, majd megint szarrálopnak
Mert sajna simán elképzelhető, ha 3 tolissal összeakadsz
Sponsored Links