View Single Post
  #19  
Old 01-27-2006, 09:10
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Wanax
Lehet hogy az Internet szelesebb korben elerheto... de en nem latom annyira veszesnek ezt a virusos, kemprogramos vilagot! Lehet megvaltozik a velemenyem ha esetleg tonkre teszik a gepemet, lehet nem vagyok napra kesz, de en speciel nem latok hallok a mediaban olyan hireket, hogy barhol a vilagon tobb 100 vagy tobb 1000 gepet tonkretett egy virus pedig minden apro hulyesegrol van szo a mediaban de ilyenrol nincs! Csak az interneten terjengenek remhirek ilyen virusokrol! Ezt gondolom en azt hogy nem kellene ezt annyira tul dramatizalni! Meg kell csinalni az alap vedelmet a gepre es nem kell olyan oldalakat latogatni ahonnan a szemet jon es akkor nincs gond! En nem aggodok mert nem is tudom ki akar vagy epp mar kotoraszik is a gepemen! Nem jelez semmi, nem tunt el semmi, nem romlott el semmi! 22 orat online a gepem es boklaszok mindenfele meg olyan oldalakon is ahol 1000% hogy kemprogram es viros fog jonni!

(ez magan velemeny, nem feltetlen naprakesz!)
Az a baj, hogy sokaknak ez a hozzáállása, és *EZ* az, ami miatt a vírusok ilyen széles körben tudnak terjedni. Ez az "engem nem érdekel, hogy az én gépemmel mi van, az meg, hogy én másnak továbbadom a vírusokat, legyen az ő bajuk" hozzáállás.
Reply With Quote