View Single Post
  #15  
Old 12-06-2006, 16:51
NorB NorB is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Budapest
Posts: 322
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Akkor most én leszek a fekete bárány

Nem, nem szeretném, ha lenne ilyen. Nem szeretném, ha a pontlistán hirtelen 6 szemes kigyúrt orkok jelennének meg mellettem, mert nemrég szétvágtam a másik orijukat. De nem szeretném azt sem, hogy egy személyiséges orik tömege lapuljon szanaszéjjel a csoportokban, csak a kedvező alkalomra várva, hogy visszatérjenek.
Nem szeretném, hogy 5-dik szinttől felfele mindenkinek legyen 2-3-4 sunnyogó orija, ráadásul legálisan. Oké, hogy nem tudja használni egyszerre őket, de ha egy haverom bajba kerül azon a környéken ahol én épp mélyszabizok ,mi a garancia arra, hogy nem jövök vissza, és nem segítek neki?
Szal én egyértelműen nemmel szavaznék, ha lenne szavazás, ne támogassuk a multisokat.
ennek semmi köze a szunnyadó orikhoz
most is millió ori van szabin a hódban, de "hirtelen elővenni" bármit lehet, főleg olyat, ami nincs is összekapcsolva, vagy valamelyik haveré, vagy egyszerűen szólok egy isminek
azt az orit, amit mélyszabiztam, nem tudom hirtelen elővenni, mert pl. 1000 körig elő se vehetem, és főleg azért nem veszem elő, mert van másik ori a csoportban, ami miatt mélyszabizik
esetleg, ha emiatt aggódás van, lehetne durvább kritériumokhoz kötni pl.:
1. csak olyan játékosnak szabad mélyszabizni, akinek több orija van (bár ez logikus)
2. csak egy ori lehet mélyszabin egyszerre
3. a mélyszabis ori belépés után 72 kör védelemmel kezd, stb.
eleve Vip körökbe kerülne, sztem ez elég elrettentő erő amúgy is, hogy csak az használja, akinek tényleg ez kell
Reply With Quote