View Single Post
  #892  
Old 12-04-2006, 14:56
Hóhér Hóhér is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 806
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Egyetlen dologhoz kellene hozzányúlni!

Függetleníteni kell a 2B-ből való fellépés feltételeit az 1A-s oritól, ahogyan azt levezettem jópár hozzászólással ezelött egy logikai láncon.


Ez pedig a javaslatok közül a 6.pont!

Az 1A-s orinak a saját személyiségéhez tartozó feltételrendszert kell teljesítenie és a 2B-s nek is a saját személyiségéhez tartozót. Ha mindkettő teljesítette a rá előírtakat akkor a 2B-s léphet az 5-re... (ha akar persze)

Ha függőségi viszonyban hagyjuk őket akkor létrehozunk egy "logikai bukfencet"

---> Az 1A-ban való haladás a top felé tovább tart(hat), mint lejjebb a morálromlás kezdetének az ideje

Ez mit eredményez?

---> Az alsóbb szinten lévő orik ezért vagy szabiznak, vagy leadnak személyiséget még akkor is ha ők a TOP1 a csoportjukban!

---> Vagy az 1A-s országot kell lefordítani és ujrakezdeni az 1A top meghódítását 2000 körönként

ez eredményezi a 2x való fordulást,1 személyiségért B ből, így is nagy engedmény a jelenlegi szabályhoz képest...
Reply With Quote