View Single Post
  #29  
Old 11-29-2006, 19:07
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by Solaris View Post
Nekem is van/volt mf orim.
De azért nem kellene sírni h ha a szövi társak egyszerre támadnak.

...és véletlenül sem arról van szó h vki fullra kitámad és akkor a "gonosz" többiek rámennek sok sereggel. (mellesleg már nem azért de a többiek valószínűleg vmit beáldoznak azért h ne legyenek teljesen védtelenek amikor támadnak. Ha ezt én, ill azok akik nem 0 sereget hagyank otthon a támadáskor meg tudják oldani akkor másnak is meg kell tudni oldani)
...de a lényeg az h így elveszlik a szövetség egy nagyon fontos(talán legfontosabb) része.

Egy alaphelyzetben 4 fős szövi támad fölöttük lévő országot. PL 3 hadis fejenként 1 sereggel. Nem tudom h Ati milyen kiszámíthatatlanságról beszél mert nekem ez a "bizonytalan helyzet" sokkal kiszámíthatóbb volt mint a mostani. Ha a 3 szövitag 1xre támad akkor 1 beüt felfelé a többi meg pattan, mert azt ne mondja nekem senki h ki tudja számolni h a 3. támadó országnak hány 100 ha-t kellene bontani h felfelé üssön.

Az A-ban pedig mivel csak klántagok vannak ott még dúrvább a dolog. Ahogy egyre több ha-ról van szó egyre dúrvább.

...és miből látszik? Abból amit írsz....
amit most problémaként írsz, arra az első hsz-omban lévő 2. pont nyújta a (szerintem tökéletes:P) megoldást
így pontosan tudni lehet, hogy ki hanyadiknak üt be.. ezen kívül még mi a gond?