View Single Post
  #142  
Old 11-25-2006, 10:19
McLoad McLoad is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Nagyvárad
Posts: 135
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Ha elolvastad volna normalisan, figyelve ra, rajonnel hogy nem az a mondando lenyege, hogy mit kell csinalni, hanem az, hogy a 21 ora az 12 ora. De a kedvedert most leirtam szepen.
De ugye abban azért egyet értünk, hogy ha észre veszed/tudot, hogy járványt kaptál akkor egyböl épited a korházat és lopod az embereket.
A 12 óra után ha Ht és képzett akkor elég közel áll egy ori a szét eséshez. Ht akció nélkül azért nem anyira.

Vegyünk egy éles hadiorit 750hekin: A HT kiképez neki 950katonát. alapbol -64 épület már nem is müködik. Oda a tornyok müködése. Körönként elmegy olyan 120ember (talán még több) -8 épület körönként. Elsö körben nem fog müködni a tanyák egy része vagy a raktárak második körben egy raktár sem sem vagy a tanyák minuszosan termelnek. 4-5körben az országot már az éhezök is elhagyják +40-50 ember. a 9-10. körre már egy tanya se fog müködni. ezzel szemben ha a HT semmit nem csinál akkor a tornyo felmondják a szolgáltatást mire haza ér a munkából az ember.
Azért egyezünk meg elég nagy a különbség.
Reply With Quote