Thread: Minden ami 1/A
View Single Post
  #32  
Old 01-26-2006, 23:13
Északföld's Avatar
Északföld Északföld is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 607
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Wanax
Zoli!

kiemelem hatha eszre veszed...

4.2 milliardos penz limittel 500k- 1millo erteken hadakozni az nem ugyan az mint amikor Ti feljutottatok! Most relative egy 10 fős klan ha orszagonkent 4.2 milliarddal rendelkezik es tart egy nagy klanraktart, es van piacon egysege akkor is nehezen tudja megoldani a felkeszulest egy klan tamadashoz, es akkor meg ti nem is szoltatok bele a piacba a barati klannal semmibe! Ha olbe tett kezzel neznetek a felkeszulest akkor is szinte lehetetlen!!!!
Ezek utan nem ertem ezt a kijelentesedet: "Nekünk sem volt annó egyszerű dolgunk, sőt...nehezebb mint most bárkinek "
Pedig egyszerű, 0-ról kezdtük. 3 hónapig egy kis klánban cask gyűjtögettem a lét. aztán jött Wand és bredy, majd Baleee segített sokat pénzzel aztán jött tobe barátja aki hozta flangánt. Mi harcoltun kaz elevszett gyerekek és az Erkölcsrendészet ellen. + Akkro még Mókus és baba is ellenünk volt. Az Ő össz vagyonuk cca 20-30x volt nagyobb mint a miénk. Rengetegszer ki is kaptunk ,de sok és kitartó játékkal értün kel siekrt. Először Mókust vertük le, majd magunk mellé állítottuk Babát, aztán harcoltun kaz elveszett gyerekekkel, majd Monró, állítása szerint, hogy átadja a terepet, lelépett, és az erkölcsrendészet oszlott. Közben még bevertük Fizzo-Tibor klánját is. egyi ksem volt egyszerű menet, 1 évnél tovább tartott a háború és én 2003 óta hadakozom az 1/a-ban
Reply With Quote