View Single Post
  #10  
Old 02-06-2006, 10:38
LotR LotR is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Magyarország; Budapest
Posts: 933
Activity: 0%
Longevity: 99%
Arrow

Quote:
Originally Posted by Davalon
Nos, nem szándékozom ezekkel az inkább filozófikus felvetésekkel megváltoztatni a játék menetét, minden jó, ahogy van, csak ha már fórum, akkor beszélhessek róla Magyarán, nem fogom az asztalt verni, hogy már pedig ez legyen így és punktum!
Ami igazán zavar engem kicsit, az az, hogy az ember a spec.varázsával nagyon tolis irányba van eltolva. A Tükör miatt vari kevés kell, de ha nem tolizik, akkor könnyedén kitekizik. Na most ha bármilyen fantasy vagy szerepjáték világot nézek, vagy csak belegondolok, azért az emberre nem igazán a tolvaj beállítottság a jellemző. Én el tudnám képzelni, hogy az ember spec.varázsát odaadjuk egy új fajnak, ami vetélytársa lehetne a fél-elfnek és így a tolis poszt nem lenne egyeduralkodó. Mondjuk ez az új faj lehetne a félszerzet, vagy halfling vagy hobbit, kinek hogy tetszik
nos hamár ember és tükörvarázs, szerintem kicsit túl lett tunningolva a tükörvarázslat, mert nem tartom normális dolognak azt hogy a játékban 4-6 körről lazán tudjon szórakozni egy szövetség több tagjával ,megeröltetés nélkül, mivel még az óriás tudós varázslónak sincs esélye beférni hozzá lenyugtatni, és ezáltal kényelmesen anékül hogy tudna tenni valami normálisat a játékos megkeseríthetik az életét...
__________________
LotR