View Single Post
  #104  
Old 11-06-2006, 15:21
Peter Peter is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sopron
Posts: 431
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

nekem is tetszik ez a klános ötlet, de légyszi kicsit gondoljatok bele...
ott mindenki ütne mindenkit? jaja, persze...
ugyan az lenne, mint a többi csoportban, csak nem orikkal, hanem klánokkal és orikkal (ez kinek az orija/klánja? jaa, ismié, akkor nem ütöm be...)
+ egyenlőtlen lenne, ha mondjuk most valaki felléphetne Dből akár 5-25, vagy 50k hekiről is teszi, mivel aki ujonnan lép fel, az nem ennyivel kezd és feljutni oda... (lépjen mindenki kezdetnek az ekőző csopi max hekijéről, esetleg a lentebb említésre kerülő "termelőszint" ne)
+ a másik probléma, hogy az döntené el ki van a top30ban, hogy kinek van épp termelője, mert sztem itt már vérre menne, ki van ott, ugyanis csak azok tudnának forogni onnan, vagy éppen lentebbről (most nem volt vérre menő a forgás Dben, csak hekire menő, mivel mindenki a forgás miatt fedez fel és fel...) <-- bár ezt ki lehetne küszöbölni, hogy pl a top10% az állandó lenne, de nem segitene senkit, CSAK a piacot látná el X mennyiségű, X áron eladott áruval (így nem lenne benne érdekelt senki, hogy tartson termelőt, nem lenne haszna belőle a lentebbi orijának, ezek csak a csopit látnák el ténylegesen, márha a gazdájuk meg birja állni), a maradék 20% pedig forgásra lenne kényszerotve, persze ez csak egy hirtelenb jött vacak ötlet

hu, asszem regényt irtam
remélem azért van benne legalább 1-2 értelmes szó is
Reply With Quote