View Single Post
  #92  
Old 02-04-2006, 15:58
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Axa
Uramisten! Értő olvasás?
Nem fogod fel, pedig már leírtam egyszer, hogy hiába tennéd ki 50.000-ért, a császár csak az átlagárat fizetné érte. mondjuk az előző 1 hét átlagát venné. Tehát a nyitó példához visszatérve 1500 aranyért. Szal nem pakolna teli a császár! Ha meg kiteszel kistételeket, meg valamennyit 50K-ért, a rablók is el fogják vinni az 50.000-es tételt.

Ha mindent felvásárolsz és kiteszel 50K-ért, még akkor is könnyen jársz úgy, hogy elviszik a rablók, mert akik tényleg eladni akarnak, azok majd reálís áron teszik ki a cuccaikat.

oks, akkor pl enyém a fémpiacat és 1 hétig tartom a 30-40k-s átlagárat. ( nem gond, hoyg közbenm muszűály vagyok megvenni egy kevés 10-20k-s fémet is, lévén 1 hét múlva 30kért adom el a császárnak )
akkortól ennyiért vásárol a császár?? ugyanúgy tele pakoltatom magam pénzzel, igaz másnak a csopiban nem jut majd fém... de legalább felmegy a fegyver ár is.. aztán majd pakoltathatom magam azzal is tele