Quote:
Originally Posted by Synkel
Monjuk ezen én is jót derültem 
Harcosok, szerintem ne firtasd ezt az aréna/párbaj témát. A hód nem erről szól egyelőre, és a jelek szerint egy jó darab ideig nem is fog. Tulajdonképpen még a szabályai sem egyeznek mindenben a normál játékkal, szal ne keverjük a kettőt.
Úgy emlékszem van itt valahol párbajtopic, ha ott kezded osztani az észt, ebből az itteni ellenzékből szerintem senki nem fog beszólni neked, mert keveseket érdekel a párbaj. Jó, mondjuk Szecsát igen  Én bármikor elhiszem neked, hogy érted a párbajt, és röhögve leversz, főleg, hogy mindössze 3x játszottam, azt is szórakozásból, ismikkel. Te viszont azt hidd el nekünk, hogy a hód nem párbaj, és nem is úgy kell játszani. Osztogass tanácsokat kezdő párbajosoknak, de ne a normálos témákhoz szólj hozzá.
|
Csak a miheztartás végett, ezt régebben írtam. Nem szoktam elsiklani a hozzám intézett beszólások felett

És ezt tartom mindmostanáig. Adj párbajtippeket, és még véletlen sem foglak lehülézni. Azért mert NEM ISMEREM A PÁRBAJT MEG AZ ARÉNÁT. De te normálos kezdőknek adsz tanácsokat, holott te meg azt nem ismered... Szoktam olvasgatni az anarchos témákat is, de nem szólok bele, mert nem ismerem. Ez ilyen egyszerű, és nagyjából ez veled a baja a többségnek szerintem.