View Single Post
  #104  
Old 10-23-2006, 14:46
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Nézd a javaslat lényege a saját egységek etetése amit elvileg etetned kéne, ha otthon lennének. Magyarul az lenne a dolog lényege, hogy csak azok zabálnak a piacokon akiknek otthon van helyük így "be van fizetve a menzára". Ezzel lehet kikerülni amit feljebb emlegettem arról, h a nagyorik effektív keresnek azzal amire a kisebbeknek a gatyájuk is rámegy! (etetés-túltermelés)

Otthon tartok 250k íjat védelemnek, és beképezek másik 250k-t, hogy feljebb tudjam magam ütni. Már az íjaim etetése is elég gondot okoz a klán termelőjének, hát még ha kajáztatni kell a piacon gyülekező többi sereget. 4 hadiorinál ez 1 milliós sereg, és nem rendkívül nagy seregeket számoltam. Mivel lusta vagyok, nem megyek bele abba, hogy 6k hekin mennyi katonát tusz kitermelni egy nap, és mennyi idő míg összejön a lovassereg, de tuti, hogy klánon belül nem tudjuk kitermelni a kaját. Mint ahogy a nagyklánok se fogják tudni, és az ő seregeiket etetni annyi kaja kell, hogy lehet az egész csopiban nem termelődik annyi...
Szerintem ha etetni fogunk a piacon is, akkor végképp el lehet felejteni az ütéseket, mert a felfedezés nem lesz annyira megnehezítve, hogy drágább legyen, mint az ütés.
Reply With Quote