Quote:
Originally Posted by Ati
A Hódító összes csoportját.
Ez a normál csoportokat csak abban az esetben érinti, ha valaki extrém mennyiségű területet szeretne, ez esetben ugye nem rendeltetésszerűen használja a játékot, így a nehezítés kifejezetten jó.
Anarch kapcsán nem győztetek meg arról, hogy miért is jó az, ha csak felfedezget mindenki, itt is olyan extrém országokat hoztok létre, amik nem a játék céljainak megfelelőek, és nincs egy szem háború se, szóval oda is rendesen bekerül.
Off: Egyetlen kivétel a szabis országokat érintő változás, ami anarchba nem kerül be -- megjegyzem ez, hogy nem kerül be, plusz erőforrásokat igényel, így minden ilyen "ide ne, csak oda" jellegű változásnak alapvetően ellene vagyok.
|
a nincs egy szem háború sem-mel nem értek egyet, ez csak egy eléggé elszigetelt csoportra vonatkozik, vagyis vonatkozott, ugyanis ha jól tudom, novembertől ott is lesz háború bőven (a többség, veled egyetemben ezt szavazta meg

)
az erőforrásokkal nem vagyok tisztában, de akkor köszi, hogy legalább azt nem vezeted be ott is
