View Single Post
  #10  
Old 02-03-2006, 09:37
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by -Fegya-
A varikkal ugyanaz a helyzet, mint a nyersanyagigénnyel, a tekikopással és a felfedezéssel, csak a határ, ami felett a variknál nem nehezedik a feltevés, az 5000 heki. De miért van előnyben a varik feltevése szempontjából a 95000 hekis ország a 10000 hekissel szemben?
Továbbra is úgy látom, hogy a tekikopásnak, a nyersanyagigénynek, a felfedezés katonaigényének és a varázslások feltevésének növekednie kéne, ha az ország területe nő. De ennnek a növekedésnek az ország növekedésével egyre kisebbnek kell lennie, hogy ne legyen lehetetlen játszani az óriás orikkal.
a varázslatok feltevéséhez hozzátezsem, hogy a mostani kikönnyítés előtt egy 20.000 hekis ori 80% templommal a specvarira 6 körre kapott 15% ot...
a mostani kb szerintem jó, ugynannyi % templommal ugyanannyi körre tudja kb feltenni a varikat, mint 1 kisebb


én a felfedezéshez kellő katonákat maximális igényét tartom nagyon kevésnek és min 5-700/hekiben határoznám meg
és mielőtt bárki bármit mondana, hogy persze, mert nekem az lenne jó ha mások nem tudnának annyit felfedezni, hozzáteszem hogy annó a levlistán is kifejezetten a felfedezés kikönnyítése ellen voltam.


a nyersanyag igény, miért is kellene pl egy házhoz több anyag azért mert nagyobb egy ori? az építési költésg úgyis jóval magasabb, egy nagyori átépítése csak az építési költséget tekintve is milliárdokba kerül
Reply With Quote