View Single Post
  #75  
Old 09-17-2006, 14:44
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation

Ezt Gyula üzeni rajtam keresztül nektek:

Ezt a topicot azért indítottam, hogy normális hangnemben beszélgessünk, és megosszuk egymással a gondolatainkat. Már az elején leírtam hogy nem egy új vadnyugatról álmodom. Ne felejtsétek el, hogy attól, amit mi itt leírunk az égvilágon semmi, nem változik. Tehát teljesen felesleges egymásra piros vagy zöld pontokat dobálni, acsarkodni. Örültem, mikor megláttam hogy nélkülem is újra éled a topic, mikor elolvastam a hozzászólásokat már kevésbé. Ha ilyen stílusban folytatódik, akkor amint lejárt a tiltásom, e hónap 26.-án zárom a topicot.

Cece: „Mit lehet azon szeretni?” – Mit lehet az autókon, motorokon szeretni? Miért vesz meg az ember egy 6milliós autót mikor a 2,5 milliós Suzukival is bárhová el tud menni. Miért költ több tíz -százezer forintot, optikai tuningra, chip tuningra, alu felnikre? Ezek nélkül is lehet közlekedni az autókkal, egy alufelni árából mennyi mindent tudnál venni a gyerkednek, feleségednek?

„Minél több fegyver kerül legálisan eladásra, annál több lessz a fekete piacon is, ami egyenesen arányos a fegyveres bűncslekmények elkövetésével.” – Ez úgy, ahogy van butaság, ha legálisan hozzá juthatnánk sokan biztos, hogy nem kockáztatnának meg 2-8 évet az életükből, azért hogy legyen egy illegális fegyverük. Aki meg minden áron hozzá akar jutni, hidd el az akkor is hozzá jut, ha az országban még a rendőrök meg a katonák is csak vizipiszollyal járnának az utcán.

Savaria: Mielőtt megnyomod a küldés gombot mindenképp, olvasd el még egyszer, hogy mit írsz. Nem kell usával, Kanadával példáulozni már a topic elején is megbeszéltük hogy nem jó ezeket Magyarországhoz hasonlítgatni, az Usa egy nagyon szélsőséges ország.

Senki ezt a hozzászólást kicsit ilyen áltudományosnak érzem, ha gondolod mesin kifejtem, hogy miért.

Csokibácsi a topicot nem azért nyitottam, hogy Te itt meggazdagodj. A Nettó összeg 30%-át kérem, számlaszámot küldöm privátban.

Senki: Nem lehet, hogy azaz éles nyelved is közrejátszott, abban hogy kiraboltak?
Engem még soha nem raboltak ki. Nem értem miért?

Távol álljon tőlem, hogy bármelyik rendőrt is megbántsam, de ha rendőrség arra nem képes, hogy hajnali háromkor kijöjjön és az ablakom alatt garázdálkodó részeg kölyköket, elcsitítsa, hogy bízzak abban, hogy majd pont ők védik meg az életem, ha arról lenne szó?

"A döntést, a választás jogát az állam nem veheti el az egyéntől. A tudat biztonsága nem lebecsülendő dolog...”
Reply With Quote