View Single Post
  #299  
Old 09-11-2006, 15:35
[Qpe_] [Qpe_] is offline
Junior Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 88
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Bárki feljebb tud menni, akár soktízezer hektárt is össze lehet szedni. Ez csak szabira vonatkozik. Ha a top30 köröket gyűjti, akkor úgysincs szabin, hiszen szabi alatt nem gyűlik.
Tehat ha fellepeshez keszulodok, szuksegem van meg 100 korre, mert gyorsan felertem 600 hekire 5. szinten, unatkozom 1-2 hetig, ezert foglalok meg foldet (magasabb hekiszamon tobb penzt tudok gyujteni), de 1 hetvegere le kell szabiznom, akkor bontsak vissza 600-ig, meg hasonlo macerak, mindezt kizarolag azert, hogy a top1-en ulo csoka lejjebb jojjon, _ha_ szabizik.
Egyebkent tudok olyan 5. csoportot, ahol a top4-nek regesreg megvan az 1800 topkore, 2-300k ponton vannak, es nincsenek szabin, mert megoldjak a moralromlast. Ez az ujitas rajuk nem lesz semmilyen hatassal, de ha en 600 heki fole megyek, es szintlepes elott szabizok egy hetveget barmilyen okbol, akkor foldet fogok vesziteni.

Ebben a formaban nem tamogatom az otletet.