Thread: Torlódás.
View Single Post
  #51  
Old 10-31-2015, 20:51
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 11%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
Mondtad, hogy 200 hekin megy a top30 egyes 5-ös szinteken.. ez miben segíteni ezen így? Előfordulhat, hogy egy 200 alatti ori kerül a top30as helyre, mert be van épülve, katit termel stb.. plusz elég kiszámíthatatlan.. egyik nap növekszik a top köröm, másnap meg elkezd fogyni úgy, hogy semmit nem csináltam, szimplán csak más került az adott pozícióba és ő több hekin van..
A tophekihez viszonyított top30%heki 200 alá kerülése igen valószínűtlen, már csak a rengeteg szabis ori jelenléte miatt is. De tegyük fel megesik.. gondolkodjunk hát tovább: mi van, ha a mindenkori tophekihez számolunk, de minimum az aktuális szint maxhekijéhez?

Quote:
Nem tudom ez a kiszámíthatatlanság mennyire illik bele a játékba..
Ahogy írtam, szerintem a kiszámíthatatlanság nem igazi érv, lévén ha normál esetben csak és kizárólag fedezni tervezel, akkor sem tudod ránézésre megállapítani, hogy meddig tudod ezt pontosan megtenni. Itt is változhat ez az érték egyik körről a másikra.

Az általad leírt esetben ha biztonságosan túlteljesítesz, ez a veszély nem fenyeget majd, plusz folyamatos motivációt biztosít a játékban maradásra.

Quote:
Amúgy melyik 5ös szinten nem jutsz el a topodhoz 2k kör alatt?
Rosszakaróból termett sok az évek során. Mi van, ha egy esetben mindannyiukon át kell küzdenem magam s mondjuk a top1%-ra van szükségem a fellépéshez? Egy ilyen helyzet megoldása igenis kerülhet több, mint 2k körbe. Ekkor pedig előjönnek a gondok, melyeket említettem.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
Sponsored Links