View Single Post
  #206  
Old 11-17-2014, 19:18
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Ghosti View Post
Ki ul bennt 24 oran keresztul? Szerintem kevesen.
Ha ne is legyen egy szovibe 10 csak 8 tag naponta nem tudsz 3 korvaltast bevallalni?
Aki nem akar felkelni az most sem kell fel
Aki nem akar termelni az most sem termel
Mindig van valami amivel konnyebbijuk a jatekot azt mi tortent minel tobb van megadva annal inkabb nem jatszik senki
A jatekot magat kellene mar kicsit boviteni nem ahogy kinez hanem idonkenti kis aprosagokkal es valtozassal hogy ne legyen a megszokott szurke mindig

En ugy latom mar senki sem a jatek kedveert jatszik es kezdek igazat adni Atinak abbanhogy azert ne gondolja senki hogy egy honap alatt az A csucsan fognak kopogni a
var ajtokon
Ha dolgozom másnap és olyan a munkám, akkor 1 kört sem vállalok be éjjel, sőt ha támadnak sem lépek be.. mert esetleg emberek élete, vagy nagyobb pénz múlik rajta, vagy csak szimplán engem rúgnak ki, ha elcseszek valamit, de akár csak szimplán ki akarom aludni magam, és nem vagyok hajlandó egy játék miatt erről lemondani.. (1/A mindenkinek kötelező, és az ilyen emberek max elffel mehetnek, vagy ha esetleg van ismerősük egy nagyobb klánba bekérik magukat, mert ugye ott még egy ori szabizása beleférhet éjjelente)
Szerinted úgy, hogy minden éjjel elszabizik a klán 6-8 órára fel lehet menni a csúcsra?(Ha ez már így van, akkor a jelenlegi top sem érdemli meg, hogy ott legyen ) Plusz ezt ki is használhatod, ha szabiznak minden éjjel..
Szerintem A-t azok számára is játszhatóvá kéne tenni, akik lent még boldogulnak(pl az éjszakai szabi miatt).. persze ezért cserébe nekik is fel kell adniuk néhány dolgot.. pl piacon nem tarthatnak sereget, vagy nyersanyagot nagyobb tételben, mert előbb-utóbb elmegy..
De akár b-ből való fordulás beszüntetését is mellé lehet csapni.. Nem lenne annyi fent üldögélő elf..
__________________
same old song..
Reply With Quote