View Single Post
  #203  
Old 11-17-2014, 17:02
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
Egyet írtam ide korábban.. új játékosoknak egyszeri 4k-s fordulás teljes szemért.. (új játékos alatt azt értem, aki sosem fordult le előtte A-ból..)
Másik, amit felvetettem, az éjszakai szabi kiterjesztése 1/A-ra.. mármint egy régi klán esetleg ki tudja használni, de egy új nem, mert nincs klánszabijuk.. így nem kellene minden klánnak 24/7 lennie játszható lenne hadival az is, ha épp éjjelre szabiznak.. nem lenne egyszerű, mert piacon nem nagyon tarthatnak egységet, így olyan magasan ez nem lenne igazán jó.. de az nem is gond, aki fel akar menni, az dolgozzon meg érte, és nyújtson többet az átlagnál..
Ennek viszont nem orulok Mar megint konnyitenel ahelyett hogy inkabb lennenek extra dolgok.
Ugye nem komolyan gondolod hogy egesz At minden ejjel lesszabiznad?
Inkabb ki kell talalni valami uj lehetoseget Ara az melle ami mar van
Mondjuk evente egy A vilaghaboru a nyertes a Csaszar es megszabod a feltteleket hogy mindenkinek egyforma lehetsege van mindegy legfelul vagy legalul van
__________________
H: Ghostship/Csak egy maradhat... koszonom minden tagnak a tobb mint 10 evi elmenyeket
Q: Crystal Angel/Herbicid against mimosae tobb mint 35K hirnev utan feloszlottunk, koszi Laszlo az elmenyeket



http://csak-egy-maradhat.com/
Reply With Quote