View Single Post
  #7  
Old 07-21-2014, 08:50
Barracuda Barracuda is offline
Junior Member
 
Join Date: Jun 2012
Location: Monor
Posts: 52
Activity: 0%
Longevity: 65%
Default

Quote:
Originally Posted by Half View Post
Egyik, nem tul jo ervem, hogy szerintem angolul minimalis alap szinten mindenkinek illik tudnia.

Masik jobb erv, hogy akkor lesznek angol, magyar, roman szovik. Etc.

De szerintem ha angol lenne, meg magyar az mar eleg is lenne.

Nem akarom a hoditot WoW, LoL, meg ilyenekhez hasonlitani, de mind angolul van.

Amugy meg a diplomacia tobbnyire kimerul abbol, hogy: handabandzsa majd meg visszaverlek
Szerintem a diplomacia nem annyira fontos. Ha akarjak megertik egymast az emberek -> google translate
Vannak olyan játékosok is, akik már igencsak felnőttek, 40en felül vannak, azoknak jó része még köszönni sem tud angolul, mert régen oroszt tanultak, és most meg nincs arra idejük vagy energiájuk, vagy csak simán van jobb dolguk a nyelvtanulásnál.

Egy nemzetközi szöviben elég nagy angoltudás kell mindegyik tagnak, hogy megértsék egymást, és megbeszéljék az ügyes-bajos dolgokat.

A diplomácia nem csak a zöldre vontakozik, hanem a szövikeresés, az MNT kötés, és a szövetségen belüli megbeszélés, 1/A csoportban még nem voltam, de gondolom ott több van a "handabandzsánál"

És igy elveszne a hóditós szleng is

Szerintem az lenne a jó megoldás, ha megmaradna a mostani hód, és hozzátennének egy nemzetközit is, viszont azzal az a baj, hogy nagyon kihalt lenne...
Reply With Quote