View Single Post
  #239  
Old 06-03-2014, 15:01
Értem én, de .. Értem én, de .. is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2014
Posts: 13
Activity: 0%
Longevity: 55%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
Megnézném hogy ütsz be egy szabis orit.. (de szabizni sem kell.. vannak Aban elég nagy lyukak a pontlistában és egy-két mntvel megspékelve nem kell aggódnod sem nagyon..(de az a hsz nem volt full komoly a smilekból következtethettél volna rá))
3-6(pl a,b,g,k,l,i) csoportban egyszerre árul ki a klán 10 tagja és nem 1 orival egy csoportban, hanem csoportonként legalább 4 ember.. picit újrázgatnak full kpt és tekit mellé és pillanat alatt lehet 20-50-200 mrdal lépkedni mindenkinek.. ha egy nap 2szer vehetsz ki kpt az napi 8 mrd(ha 2 egymás utáni körben veszed ki, akkor 2 perc alatt 8 mrdal vehetsz a piacba egy orival, még mielőtt belekötsz nem mondtad egy szóval sem, hogy ki kell várni míg megjön a pénz, hogy kérhesd a következő kivételt), ha hajnalban nullázás előtt csinálod, akkor ez még 8 mrd néhány órán belül tehát egy klán erőlködés nélkül 200 mrdal belenyúlhat a piacba pár óra leforgása alatt..
Igazából Aban 10 oriban, orinként 100-200 ilyen épület nem tétel még kis hekin sem.. és felhozni bből fel lehet akár 50-100-200 mrdot is csak rajtad múlik, aztán lassan szétdobod a másik 9 között és mehet újra a csorgatás..
Nem is rossz..
Ok, most már látom, hogy nem írtad komolyan

Nem írtam, hogy ki kell várni a 4 kört két kivétel között, de gondolhattad volna, azért írtam a lebontásra 16 kört, hogy a 24 körön belül sehogy se juss kettőnél többször pénzhez. - így amit utána írtál nem kommentelem.

Tekivel újrázhatsz, az ebben tárolt pénzzel csak max. 4 yard. Ezt is írtam.

Ha szintlépés előtt kivásároljátok a tekiket hogy fel tudjátok vinni a pénzt? Akkor legalább a nagy tartalékosok túlcsordulnak picit Ati úgyis annak örül, ha a nem rendeltetésszerűen használt piacon tartott árú elveszik.

Amikor felléptem kettes szintre és kiárultam azt a pár milla tekimet, az ár lement a felére majdnem. Azóta se nagyon állt még vissza. Lehet más is újrázott, nem tudom. Szóval a tekiben tartott értékem jelenleg nem sokat ér. Fordítva is igaz. Elkezded kivásárolni a tekipiacot és hamar felkúsznak az árak, tehát akihez odafolyt a pénz, annak sem ér sokat, mert épp drága minden a piacon, vagy túlcsordul .

Ha több yard-al akarnék belenyúlni a piacba, akkor kitenném az árúm ár alá, a tagoknak meg mondanám, hogy mikor vegyenek belőle és hozzámfolyik a pénz, amivel azt csinálok a piacon, amit akarok. Tartaléktároló épületek nélkül.

De ez csak felvetés volt, konkrét számok nélkül. Lehet a=50milla is. Lehet változó is az épület tároló értéke, mondjuk a területből elfoglalt aránnyal fordítottam arányosan.

1% - 100 milla/db
5% és felette - 50milla/db

De mint mondtam, ez titeket nem érintene, hiszen lehet el se tudnátok rakni a pénzetek, ha 100%on csak ilyen épület lenne, akkor sem.

De nekem/nekünk viszont jó lenne, az elején megfogalmazott indokok miatt. És az országban tartott költőpénz vagy az ebben tárolt arany értéke sem konstans, mindig az aktuális piaci áraktól függ.
Inkább segíts a felvetés tökéletesítésében, hogy mi is hosszútávon játékban maradjunk. Esetleg nagyobb élvezet jusson a jelenleg tartalék nélkül tengő-lengőknek
Reply With Quote