View Single Post
  #237  
Old 06-02-2014, 23:06
Értem én, de .. Értem én, de .. is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2014
Posts: 13
Activity: 0%
Longevity: 54%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
tök poén lenne.. pl 1/Aban egy ilyen ori 10k ilyen épülettel.. 1000 mrdal, de szépen lehetne a piacot csorgatni
sőt lehessen újrázni is a benne lévő tartalékot.. milyen szép lenne 2000 extra rakis orival lépni és pl 10szer megújrázni, laza 2200 mrd
hamar nem lenne raktár a piac, mert mindenki elcsorgatná és kb 0 értéke lenne a pénznek
Kértelek, hogy olvasd el, amit írtam, idézek.

Quote:
Originally Posted by Értem én, de .. View Post
Az újrázás mindent visszad, de a segélyt azt nem, ugye? Akkor akár a tartaléktárolóba lévő pénzt se adná vissza egyáltalán, vagy csak mondjuk 4yard erejéig újrázáskor.
Elméleti költői kérdések jönnek, mert amit írtál, azt fenti idézetem már kizárta.

"Mennyi idő alatt töltenéd meg? És miből? Elárasztod a piacot tekivel? Akkor a tekinek lemegy az ára és kevés pénzt tudsz berakni. És ha tegyük fel, megtöltötted, mit veszel belőle apránként? És azzal mit teszel utána? Visszaváltod pénzre és újra visszarakod?"

Egy ori 10k ilyen épülettel. Aha. És akkor ha foglalok tőle, akkor az elveszett tárolókból a pénz az oriba folyna, amiben a max 4 yard, vagyis néhányszor túlcsordul.
Reply With Quote