View Single Post
  #85  
Old 03-29-2014, 22:28
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Ghosti View Post
Mar megint felesleges dolgokrol megy szerintem a vita. Itt a valasz mindenre.



Helyeslem a beirast es nem csak azert mert ismerlek.

Igen leapadtak a tamadasok, nemcsak a szovi de meg az egyeni is. Az utobbi evekben mindig olyan konnyitesek vagy valtozasok lettek megszavazva ami miatt az anno 800 koruli letszam az Aba lecsapodott a jelenlegi 200 valamennyire. Ez miatt allandoan ugyan azok ellen harcolunk, mar annyira ismerjuk egymas stilusat, hogy megyek de minek hacsaknem hogy eggyet szorakozzunk az unalom eluzese celjabol.

Elobb utobb elerjuk, hogy nem marad senki az Aba csak azok akik amugy is evek ota mar ott vannak. Mas ha eltart egy-egy szovi ellen hosszabb ideig a haboru es arrebb allunk, es mas amikor 100x 'mar megint te vagy mellettem' jo nehany ev utan mar elveszik a lelkesedes ha mindig ugyan az a kilatas.

En inkabb otleteket szeretnek latni barkitol az Abol ami novelne a letszamot. Ami meghozna mindenki kedvet hogy hosszabb idore erdemes lenne az Aba maradni mindenkinek, es nem csak azert mert nem tudja valaki teljesiteni a fordulasi kovetelmenyt hanem azert mert jol erzem magam az Aba es nem akarok elmenni. De semmi ilyen valtozast meg senki nem hozott fel. Mindig csak konnyitunk a kenyelmen es azoknak akik ott vannak amugyis.

Elkenyelmeskedtunk? Lehet, de megszavaztatok ra az okot.

Tovabbra is helyeslem hogy az Aba az utesek megszaporodasat a letszam novelesevel tudnank elerni, nem pedig mindenfele kenylemi, szabis, es mas konnyitesek altal, de ahhoz ugye kellenenek otletek, hogy a jatekosok ne ugy gondolkozzanak, hogy na megint az Aba fogok ragadni hosszabb ideig, hanem...(es ide kellene az otlet, hogy miert)
Szerintem az is gond, hogy erősen benne van az emberekben, hogy ne veszítsenek földet, mert néhány hónapig, akár 1-2 évig kellett termelnie, hogy oda kerüljön.. Plusz persze el is kényelmesedtek..
__________________
same old song..
Reply With Quote