View Single Post
  #76  
Old 03-23-2014, 23:57
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Ez mindaddig van így az általad írt 3 napos szabadsági rendszerben, ameddig nincs barakkon felüli egységtartalék. Onnantól nem mehet el a klán szabira. Ha viszont van, akkor 1-2 ország bent léte mellett gyönyörűen figyelhető az egység, és csak kicsit kell visszajönni a játékosoknak, kirakni a plusz egységet, és mehet is vissza. Nem ugyanaz a helyzet.
Ez mitől lesz olyan hatalmas dolog? Ha jól értem alapból szabin a klán néha- néha bejön vki sereget kitenni..
Ha az egy ember állandóan bent van, akkor 24 órában kell távoloznia, ami igencsak megterhelő.. 1 hétig még csak-csak, de utána kikészül az ember (plusz kétlem, hogy bárki kockáztatná emiatt pl a munkáját, egészségét), tehát igencsak korlátozott ez is (ha meg pl éjjelre szabizik,akkor a klánszabi elfogy igen hamar..), de őszintén, ha vki ezt megteszi és napi 24 távolt tol 2-3 évig, ahogy Jocó írta, sztem tehesse (és hülye is az illető)..
Szép az, amit elmondotok, csak belegondolni sem árt néha..
Ráadásul az egésznek alig van bármi értelme, mint egyszer már írtam, max, ha ütni akar az ember, könnyebben megteheti.. alapból az butaság, hogy azért van szabin, hogy bent legyen az egység, hogyha vki odaállna, mert értelmes klán le tudta eddig is reagálni, ha oda álltak.. az olyan klán nem lehet életképes, akinek erre van szüksége..
(bár, hogy őszintén megvalljam, szerintem jelenleg nagyobb hekin max egy-két klán van, aki érdemben le tudná reagálni, ha hirtelen oda állna valaki)
__________________
same old song..
Reply With Quote