Thread: 1A események
View Single Post
  #13861  
Old 11-27-2013, 21:35
Surranohalal's Avatar
Surranohalal Surranohalal is offline
Member
 
Join Date: Oct 2012
Location: Up The Irons!
Posts: 222
Activity: 0%
Longevity: 63%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Így a dolog (vagy első felvonás, nem tudom) végére érdekelne a pékek szemszöge is. Hogy játszódott bennük le ez az egész kezdve a klántámadás ötletétől egészen idáig, hogy mi zajlott náluk.
A klántámadás szerintem elég jól szervezett volt, sajnos sikerült kivédeni, lehet egy utolsó pillanatban lévő rögtönzés miatt amit meg kellett lépnünk, vagy szimplán a piac alakulása (ez a valószínűbb).
Sajnos sok embernek más dolga van, klántámadás azért felszította a tüzet (bár még az sem mindenkiben..). Viszont én úgy gondolom hogy a pattanással sokaknál elfogyott a nafta, pedig egy játék nem egy támadásból áll, ez nem single player, korlátlan ideig mehet kvázi a dolog...

Részemről... egyedüli orinak pedig nem hagyom ott, mindenki más úgy döntött leforog, így ennyi.
Én máshogy terveztem, hisz egyetlen ország volt ütőzónában 4-5 ellen.., aztán.. ez van.
Akikért eredtileg ezt a klánt választottam már nem játszanak, így nincsen meg az az erős kötelék amiért ott álljak egyedül míg a többiek még L-ben vannak.. Alapból nem érdekel A túlzottan, hanem a lejjebbi szinteket tartom érdekesebbnek, így akár SZK-n is lehet az orim ^^

A revans támadás jól szervezett volt, és látszik, hogy rengeteg pénzt beleöltetek az 5k-s építésekkel meg a 120k-s fokozásokkal ahogy az kell, érdekes lehetett volna ha vállalható. Orsi ütése az új szabi miatt indulhatott mondjuk el egyáltalán... egy váratlan játéktechnikai dolog közbeszólt amit nem vettem figyelembe

Amúgy meg nem nagyon követem külsőt egy ideje, így részemről a téma kb ennyi.

UI.: a többi dolog pedig nem hiszem hogy túlzottan publikus lenne
__________________
Up The Irons! 1/A
Néhány másik lejjebb.

Last edited by Surranohalal; 11-27-2013 at 21:37..
Reply With Quote
Sponsored Links