View Single Post
  #1060  
Old 11-26-2013, 00:50
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Mármint fáradságot.

Függetlenül attól, amit beidéztél, véleményem szerint ezek nem a felsőbb csoportokra teszik játszhatóbbá a félelfet, hanem alsó, és középső (mondjuk G-ig) csoportokban való nagyfokú genyózásra lesz ezentúl alkalmas. Ami ugye eleve egy elég fura célnak hat számomra. És hogy a következő kérdést megelőzzem: nem, nem tudom, mit kellene módosítani ahhoz, hogy feljebb is pozitívan játszható legyen a faj.

A jelenlegi játékosállomány persze nehezen mondható reprezentatív mintának, bármit is hoz ez a változtatás. Én őszintén nem látom értelmét, és most cseppet sem negatívkodni akarok. Genyózásra így is számos lehetőséget ad már a játék, inkább vmi pozitivitást kellene keresni, olyat, ami vonzza az embereket, és nem taszítja, mint az új félelfek ellenfeleit fogja, köztük sok kezdőt is.
Köszi az éjjeli helyesírásleckét..
Hát a bank átlopása lent kb érdektelen.. a kétszeres gyilkolástól meg, hogy bármit jelentősen változtatna nem reális..
De én is leírtam már korábban, hogy szerintem a feles módosításánál fontosabb lenne az új játékosok számának növelése.. ettől függetlenül a tolik erősítése színesíti a játékot és nem szürkíti..
__________________
same old song..
Reply With Quote