Thread: 1A események
View Single Post
  #13834  
Old 11-20-2013, 18:34
Hege's Avatar
Hege Hege is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Martfű
Posts: 67
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by yogibear View Post
Én már tavaly is javasoltam hogy nevezzètek át a klant "Bármit teszel elfokozunk" -ra
a velemenyem azota se valtozott fèlre ne èrtsen senki èn is elfokoztam volna 1 milla egysèget 1-2 ütes èrdekébe ha ugy állnèk ahogy jelenleg nem, csak azt nem èrtem mièrt. kell a parasztvakitás ?? hogy nem azer lett elfokozva mert....mindenki nagyon jol tudja miert lett , meg azt is hogy jatszotok.. Mert megtehetitek!! Ennek fènyèbe teljesen jogos Dave baratom észrevètele ,a Pèkeket nem kell szapulni ök legalább jegyet váltottak a Mission Impossiblere ...azt meg Remy miert nem kedvel azt passzolom, hiszen sem az életben sem a játékban nem futottunk össze ,en ahhoz tul alacsonyan járok
Annyira jó, mikor "hozzáértő" emberek irígykednek, hogy bezzeg nektek milyen könnyű és megmondják a tutit! Ha kicsit is átlátnád a dolgot, nem írnál ilyen baromságokat. Bár a jó oldala az, hogy amíg ez így van, legalább nem kell tartanunk ettől csoportól, csak cserébe el kell viselni a láma írásokat.... de hát valamit valamiért!

A Pékek meg nem tudom mire és hova vették azt a jegyet, de az eseményeket elnézve repjegy lehetett és most éppen meredeken zuhannak!
A bátorságot és a meggondolatlanságot én nem keverném össze.
__________________
Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.
Russell, Bertrand
Reply With Quote