Thread: 1A események
View Single Post
  #13820  
Old 11-16-2013, 10:32
Iron's Avatar
Iron Iron is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 686
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Remy: Én tudom a legjobban milyen az, mikor egy klánra rááll egy másik és szétdobálnak mentve a földet. Ezt te is tudod milyen. Mikor rátok álltunk úgy gondoltuk beütünk, véditek, vagy szétdobáltok, hogy ne legyen veszteség. Most mi egyénibe ugyanezt csináltuk, elkerültük a veszteséget (így úgy sikerült), de tudom fájó az mikor valaki ráépül a másikra és ezt figyelemmel követve az ellen a befejezés pillanatában eltűnik. Lehet hamar ittál a medve bőrére ezért esik ilyen rosszul. Igaz nem így terveztük ahogy végülis kijött belőle. Nem kérek kommentet csak gondoltam nem hagyom válaszolatlan a nyuszis dolgokat. Ha megnézi bárki, mi azért próbálunk a Tisztító ellen tenni, ugy ahogy sikerül, más meg sem próbálja, a szememben nem mi vagyunk a nyulak hanem az összes többi klán aki csak azért nem próbálkozik jajj mert a Tisztítók azok. Vicces és szánalmas

Ui: Viszont nekem van egy olyan képességem veled ellentétben Remy, hogy én nem jövök ide másik klánt fikázni jogosan-jogtalanúl. Elkönyvelem a dolgokat és ennyi...
__________________
***Pékek*** (#4247)1/A klán
Arcodba lépek! (2) (#363027) 1/A
Járvány (#321676) 3/G
Iron (#486000) 2/B

Last edited by Iron; 11-16-2013 at 10:45..
Reply With Quote