View Single Post
  #7  
Old 10-25-2013, 20:00
Artista's Avatar
Artista Artista is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 56
Activity: 0%
Longevity: 77%
Default

ami furcsaság volt, ami miatt elkezdtem "foglalkozni" ezzel, hogy 19:00:00-tól van egy kör a hétvégiben, amiben még nem lehet építkezni és képezni, de már be lehet lépni, és ezt már láttam másoktól is, most nyáron meg azt láttam, hogy egy nem építész törpe 8 kör alatt építkezett.

az "első kör"-re rájöttem, de a korai építkezéshez mintha több kellene, valami még szükséges (talán megfelelő időzítés), mert abban a körben nem lehet építés/képzést elküldeni, a szokásos körváltáskori zárolás miatt, de most tutira 19:03 után képeztem, mert begyűjtöttam a bónuszt és csak utána néztem meg mit küldjek.

(szvsz valaki, nagyöreg hódítós, tudja a megoldást, mert alkalmazta/alkalmazza hétvégiken)

szerk.: csak ez kőkemény bug, és annak kihasználása. (én nem akcióztam most 20:30 és 20:40 között, feltételezve, hogy másoknál nem volt két körváltás 19:10-kor, de ezt nem feltételezhetem állandóan...)

szerk: vagy nemtudom, lehet annyi is elég, hogy "időben" be kell lépni, csak eddig nem vettem észre/ vagy nem tudtam mire vélni. (valami régebbről rémlik, hogy mintha már előjött volna ilyen bug nálam)

Last edited by Artista; 10-25-2013 at 21:19..