View Single Post
  #782  
Old 10-21-2013, 20:49
Dave Dave is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 307
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Donát View Post
Nem nagyon olvastam vissza..meg lehet butaságot is írok. Nyugodtan hurrogjatok le. De tételezzük fel az orkomat el kezdi lopni teszem azt 6k ponttal alattam lévő feles. Aki átmegy a bankjaimon is. Akkor én azt kezdjem el fentről x körről megtorolni neki? Kezdjek bele teszem azt akár egy bontogatás versenybe a felessel? Illetve mire én odaérek a pacikkal addigra ő úgy pakolja el pénzt piacra/szövihez ahogy akarja. Ergo ha aktív a feles a pénzem már nem látom soha úgy hogy nem is tudom megvédeni előle. Kicsit kiszolgáltatva érezném magam. Aztán lehet én látom rosszul.
Arról nem beszélve,h tételezzük fel, hogy amikor lelop nem vagyok gépnél és mire odaérek ő már szabin van mert most már azt is megteheti....
MIért ellenkező esetben egy feles mire megy???

1 szöviben 2 ork van, a feles kap 2 sereget alulról, ugrik 14% földje... na azt honnan fogja visszahozni a nagyszerű támadómalusz mellett???

illetve van egy teli félelf teli arannyal. éjszaka alszik (emberek szoktak). Jön az ork elviszi a lóvéját. Reggel látja, ott virít 2 yard az orknál. vissza akarja lopni, de mit tapasztal??? nem tud lopni csak 2 millát, mert van az orknak 1%-nyi bankja... Szegény ork. hogy meg kell szenvednie, hogy megtartsa a nehezen összefosztogatott pénzecskéjét....
Reply With Quote