View Single Post
  #734  
Old 10-18-2013, 10:40
Sequator's Avatar
Sequator Sequator is offline
Member
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 128
Activity: 0%
Longevity: 77%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
Legkönnyebben a feles tud meggazdagodni? Ez egy oltári nagy hülyeség
Ahhoz, hogy a feles meggazdagodjon aktívnak kell lennie, folyamatosan lopnia, akitől tud jelentős összeget lopni, az jó eséllyel meg is fogja majd bosszulni, vagy legalább megpróbálja.. ami a megszerzett tartalékok csökkenését jelenti, rosszabb esetben negatív lesz a végeredmény..
Ehhez hozzá jön, hogy feles, ha leütik szövijétől javarészt fedezve tud haladni, így neki sokkal drágább ez is.. egy mf felesről nem is beszélve.. bár az kb olyan, mint egy mf ork..
Egy törpével napi 2 belépéssel lehet termelni(többet mint amit felessel lopni tudsz), aztán áttolod szövidnek, és újrázol, vagy kiépülsz és szintet lépsz csoport függő, és játszhatsz amivel akarsz..
Egy tekiíró gnómmal napi 1-2 belépéssel lehet tekit íratni..

Egyébként játszottál valaha félelffel?
Szerintem lop naponta egy feles 20-25milla értékben. Mert egy szövis tekiíró normál csopiban 200 hekin ennyit szed össze. Ráadásul, ha a tekíró elindul felfele az addig felhalmozott tartaléka csak fogyni fog. Törpe persze ahogy megy feljebb és drágul a nyers úgy gazdagszik. Ehhez képest a feles simán összelopja ezt az összeget ráadásul közben halad is. Persze lehet hogy tévedek, mert jó pár éve játszottam felessel utoljára.

Fentiektől függetlenül nem gondolom, hogy oltári hülyeséget írtam volna.

Nem akarom gátolni a Tomkával való kibontakozásodat

Továbbiakban nem érdekel a téma, azt sírtok ki amit csak akartok, majd alkalmazkodunk a változásokhoz.
Reply With Quote