View Single Post
  #681  
Old 10-08-2013, 13:56
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Padlócsempe View Post
3,5% nem kevés. 1 milliárd aranyból ebben az esetben 17 lopással, ami egy teljes készültséglemerítés, összesen 60 millát lehet elhozni. És ez a fosztással ellentétben azonnal ott van az oriban. Ha olyan szövijei vannak a félelfnek, akik meg tudják védeni hadilag, akkor egész szép bevételt tud összeszedni a félelf.
Akár 100 milla felett is összelopkodhat naponta. Persze ezzel szerez egy csomó ellenséget

Nekem még kicsit túl tápnak is tűnik ez a megoldás.

1/A-ban magasabb hektáron meg úgysem lesz játszható sehogy, de ott sok más faj sem játszható. De 2000 hektár környékén akár még be is lehet vállalni, hogy van egy sebezhető orim, cserébe viszont egész szép vagyont összelopkodok.
egyszer lophat aztán lent lesz a készültsége folyamatosan..
plusz ehhez hozzájön, hogy ez max bben használható ki, mert lent nem sok ember tart bent 1 mrd kp-t, ha meg még lopható is lesz még annyi sem fog..
azért 2k hekin 60 milla az nem szép vagyon, hanem nevetséges összeg, pláne ha a nyersi ára 2-3k körüli
egyszerűen nem éri meg tolival lenni, mert bármi mással egyszerűbb pénzt összeszedni.. pedig én régen szerettem néha-néha felessel játszani.. de most már nem éri meg, bár szerintem leginkább a kevés játékos, és a játék full hadis beállítottsága miatt
__________________
same old song..
Reply With Quote
Sponsored Links