View Single Post
  #632  
Old 09-28-2013, 15:36
Takanohana Takanohana is offline
Member
 
Join Date: Aug 2008
Location: Budapest
Posts: 279
Activity: 0%
Longevity: 86%
Default

Quote:
Originally Posted by Padlócsempe View Post
Ez szerintem simán jó, és nagy hasznát lehetne venni.

Viszont a szövik részesedése a tekercslopásból az aranyos-aranyos, de ettől még nem lesz használhatóbb a fél-elf. Akkor lenne érdemes erről értekezni, amikor a fő problémák már meg vannak oldva: tudjon mit lopni és ne legyen olyan sebezhető.
Én a sebezhetőségén nem javítanék, ha "bunkeresítve" lesz, akkor meg lehet majd gyengíteni az akcióin, mint anno az elfén. Beütik, hát beütik, fontosabb szerintem, hogy tudjon valamivel visszavágni, hogy legyen hasznára egy szövinek (jobban, mint mondjuk tolis gnóm vagy törp) és legyen mit lopnia.

Az eddigi javaslatok közül nekem tetszik a bankok bizonyos mértékű átlopása, a sereg céljának felderítése, a katonagyilkolás erősítése (én kiegészíteném azzal, hogy a felé, vagy szövetsége felé tartó seregre is vonatkozzon).

Illetve hozzátenném, hogy kapjon védelmet a befedés ellen oly módon, hogy akkor tudja egy vari befedni, ha a varázsereje legalább kétszerese a felesének.

Azt meg, hogy felfedezéskor folyton bányákat talál, szerrintem egyértelműen ki kéne venni tőle, nem előny, hanem hátrány.
Reply With Quote