View Single Post
  #471  
Old 09-23-2013, 18:26
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Nemcsak e-mailt, hanem eseményértesítést is kapsz. Ez elsőre butaságnak tűnhet, ha úgyse lépsz be az országba szabadság alatt, de nem az, mert a telefonos eseményértesítő ilyen esetben is küldi az értesítést..
Kulfoldi jatekosoknak nincs telefonos esemeny ertesito, legalabbis nekem nincs, nem is akarom legyen, teljesen felesleges, ha tamadi van szovik ugyis csorognek a tobbi meg nem annyira fontos, hogy ne tudna megvarni amig benezek.
A lenyeg az, hogy be kerult egy csomo kenyelmi ujjitas, azt hogy en latom hany kor szabi van a tobbi orimba; mert nem biztos azert van szabin mert egyikkel sem jatszok, hanem mert most masikba kell a figyelmem stb.; akkor mint kenyelmi dolog miert ne ferne el? Mas tema ha tul sok lenne a szervernek meg azt is betenni.

Quote:
A legtöbb országnak több évnyi szabadsága van indulésként, évente egyszer pedig úgyis be kell lépni azonosítani, ha meg szeretnél tartani egy szabis országot. Amikor belépsz, akkor a szabadság oldalon látni fogod, hogy még mennyi idő van hátra..
Itt nem pont az en orszagjaimrol van szo, ha 9 evig nem lepek be is meglesznek. A valaszod utan az is mondhato, hogy minek a VIP kort kiirni? Belepsz a masik orszagodba es latod.

Quote:
Ha 72 órán túl jössz vissza, akkor nem számít a visszajövetel katonai akciónak. Ha 72 órán belül, akkor annak számít. A bevezetés óta már bőven eltelt a 72 óra, tehát a kérdés másik fele eleve lényegtelen, ettől függetlenül az egyértelműség kedvéért írom, hogy a szabira menetel a szabira menetel eredeti időpontja, függetlenül a módosítás bevezetésétől.
Csak biztos akartam ebbe lenni, nem mindig ertem amit irtok
__________________
H: Ghostship/Csak egy maradhat... koszonom minden tagnak a tobb mint 10 evi elmenyeket
Q: Crystal Angel/Herbicid against mimosae tobb mint 35K hirnev utan feloszlottunk, koszi Laszlo az elmenyeket



http://csak-egy-maradhat.com/
Reply With Quote
Sponsored Links