View Single Post
  #434  
Old 09-18-2013, 08:54
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Dave View Post
Pont , hogy az A-ban nem sok értelme van a gömböknek... főleg nem 10k fölött. Nincs az az ember, aki 2-szer teljes sereget cserél, mondjuk 15k hetkáron 1 támadás miatt... mondjuk lehet, hogy van, de én nem tenném.

A-ban hánszor támadsz gömb alapján, és hányszor támadsz éplista alapján???

megint arról megy a vita, ami az esetek 5%-ában befolyásoló tényező.

Ne értsd félre, énis ÖRÜLNÉK, ha beláthatnék az elfekhez szabi alatt, de nem egy LOGIKUS lépés volna... Ha szabi alatt a neked pozitív hatások egyáltalán nem érvényesülnek (képzés, regenerálódás, tekiírás, stb...) akkor szabi alatt, SEMMILYEN hátrányod sem szabad, hogy keletkezzen.

Ezzel gyakorlatilag a szabadság ellen presszionálna maga szabály, miközben a szabireform azért lett létrehozva, hogy könnyebben legyen elérhető a szabadság. És itt az alapötlet nem az, hogy ütés után menekülő legyen, hanem, hogy ne legyen kötelező 72 órát kihagyni a játékból mert pl van egy 5-6 órás vakfolt az elérésben... Az alap ötlet igenis hasznos, azt hogy van aki rögtön a kiskaput keresi benne, az már szerintem személyes beállítottsága valakinek. Én erősen támogattam a szabadság reformját, ám nem mentem szabira azóta és biztos, hogy nem is fogok FELESLEGESEN szabira menni....

szóval a sazbadságot nem szabadna büntetni, mert ez visszahozHAT néhány olyan játékost, akinek nincs napi 24 órás elérése, ám 10-12 órákat szívesen játszik MINDEN NAP...
buntetni?? De hiszen ez eddig is tokeletesen mukodott igy... Ha tudok gombot csinalni egy orszagrol miert ne tamadnek az alapjan is?? :O szerintem ez teljesen normalis. Nem ertem a kiskapus reszet a hozzaszolasodnak... Mi ebben a kikapu? Akkor lenne kiskapu ha meg akarnek ezzel kerulni egy szabalyt, vagy konnyebben be tudnek vele verni egy elfet.. De ez nincs igy, sot megnagyobb bakikba lehet ezzel belefutni... Igazabol nekem ez az egesz tema erdektelen mert gomb nelkul is megoldom a tamadasaim 100% at, csak igazsagtalannak tartom, hogy az elfek vannak meg ezzel is erositve. Eddig mindenkinek lejart a faji varazslat, senkinek sem volt elony se hatrany szabi alatt. Most senkinek sem jar le es ez csak az elfnek elony. Szoval ezzel az apro modositassal semelyik faj sem lenne nerfelve az eredeti allapotokhoz kepest. Sot ha az elf lathatatlan akar lenni epitsen annyi templomot, hogy 5-6 korre fel tudja tenni a fajit ne legyen eleg egyre

Last edited by Merengő; 09-18-2013 at 08:58..
Reply With Quote