View Single Post
  #310  
Old 08-29-2013, 20:14
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by NewJackCity View Post
igazábol én megértem azokat is akik szeretnének nyugiban aludni
de azokat sem kéne szivatni akik csak éjszaka tudnak lenni
akár melo miatt akár azért mert mondjuk kulfoldrol játszanak
én is 5-6 évig 6 orás időeltolodással játszottam
és tuti már akkor abbahagytam volna a játékot ha ilyen éjeli szabis orikat kellett volna kerulgetnem akik akadályoztak volna a haladásban ilyen cimszoval hogy éjszaka aludni szeretnének
egy online játék az legyen online játék
ha mindig a tobbség kényelme van szem elott tartva abbol véleményem szerint csak populáris moslék szokott szuletni
én mindig ugy voltam vele hogy akik nem tudják megoldani a 24 orás távolt és nem riaszthatoak akármikor azok nem is erdemlik meg azt hogy egyenlo esélyel induljanak azokkal szemben akik a sikerért folvállalják azt hogy beosztják egymás kozt a dolgokat és az aktivitásukkal elonyhoz juthatnak kemény áldozatok árán(jol felépitett stratégiával egy stratégiai játékban ahogy azt kell)
én ezt egy teljesen korrekt rendszernek tartom ahogy van
nekem is biztos segithetett volna ha idonként mikor a magánélet nem engedte megtudtam volna védeni magam ilyen modon
lehet pár pofon is kimaradt volna amit kaptam
mégis ugylátom hogy néhányan szeretnék ilyen tamagocsi vagy farm szinvonalára lebutitani a játékot hogy nekik kényelmesebb legyen
aki bujocskázni akar az játszon ilyet a gyerkoceivel (ők biztos élveznék is ha elég kicsik)hozzá
engem valahogy a hideg kiráz még a bujocskázás gondolatátol is
felnott emberek ha nem elég aktivak akkor viseljék el hogy kapnak pár pofont
vagy vegyék a fáradtságot egy stratégiai játékban hogy megszervezzék a figyelést
vagy épitsenek olyan orit ami az aktivitásukhoz megfelelő
sokszor játszottam mf orikkal is normálban nyilván nem tudtam nonstop távolozni
de nem is voltam olyan felelotlen hogy folyamatos figyelés nélkul nekiálljak ij paci felálással hulyére veretni magam, inkább bevédtem az orit és max a támadásra cseréltem nagyobb támadoerejure ha máshogy nem fértem be valakihez
engem eléggé elszomorit mikor mások lustasága miatt szabályváltozáson tori ati a fejét
engem ha szájonvertek mindig elgondolkoztatott hogy mit ronthattam el
és eszembe sem jutott a kulsore rohanni hogy másik(valoszinu tamagocsi tipusu) játékban láttam valamit és hogy szerintem itt is be kéne vezetni
A legfontosabb, hogy ez egy játék..
Nem mellesleg a játékosok száma radikálisan csökken.. és nem várható el új játékosoktól, ha valamit el akarnak érni, akkor napi 24 órában legyenek.. ezt nagyon sok ember nem teheti meg, mert nem lesz a hód az első, de a második sem az életében..
bár őszintén szólva a javaslat magában kb semmit nem ér, szerintem csak, ha a játék is fejlődne mellé, és több új játékost vonzana..
Jack ez egy játék, ha csak azok játszhatnak eredményesen, akik 24/7 vannak, akkor az a pár tucat ember(lehet túl sokat is mondtam) halálra fogja unni magát..(főleg a körbe mnt-k miatt)
Azt mondod, építsen olyan orit, ami kisebb aktivitással vihető, de építhet bármit, ha éjjel nem tud lenni, mert a munkahelye fontosabb, mint a hód.. Ebből sajna nem lehet megélni.. egy betonelfet is el lehet verni, ha tudod, hogy nincs éjjel pláne.. nem mellesleg, ha nagyon beton, akkor meg nem tud haladni, hacsak nem húzzák..
(Egyébként ez a játék rég nem az aktivitásra, vagy a stratégiára épít, hanem a kapcsolatokra, vagy hogy kivel sikerül mnt-t kötni..)
__________________
same old song..

Last edited by none; 08-29-2013 at 20:21..
Reply With Quote