View Single Post
  #2083  
Old 08-16-2013, 16:51
Rickybos Rickybos is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2013
Posts: 11
Activity: 0%
Longevity: 58%
Default

Quote:
Originally Posted by Garfield2 View Post
Nem dőlt meg a "semmit nem tettem" kijelentés. A tény: semmit nem tettem és kivágták az országomat mindenféle magyarázat nélkül. Nem érdekel mit gondolsz, akik ismernek, tudják, hogy ez történt.

Zsók, nem értelek... Ati mai fórum hozzászólásaiból szerintem egyértelműen kitűnik, hogy szerinte ez az ügy le van zárva. Olvashattad hogy a szabály szerint nem kell indokolni az áthelyezést. Levelet meg kaptál te is, még ha az nem is tetszett sem neked, sem nekem.
Az "ügy" meg hivatalosan nincs még lezárva, pont azért, hogy jogilag ne lehessen fogást találni. Válasz időben ment, szabály kimondja nem kell részletesen indokolni, ügy "papíron" nincs lezárva. Ügyes!

Ráadásul tudom, vagy Te olyan *****, akárcsak mások is, hogy ennek ellenére folytatod a Hódítót. Ahogy megtörtént a múltban, most, úgy a jövőben is meg fog. Pont ezért nincs is jelentősége ennek az ügynek sem és már így is több szó esett az egészről mint amennyit ér.

Amúgy meg az élet pontosan ugyanígy működik, Te is ebben élsz ("akinek nem tetszik el lehet menni" - a baj csak az, hogy nem azok mennek el akiknek kellene), tudnod kellene. Akkor mit vársz egy játékban.

"egy csepp a tengerben semmi, de ha elapad az eső akkor tenger sem lesz, csak pocsolya"

További jó játékot Mindenkinek!

Erge
Reply With Quote