View Single Post
  #2073  
Old 08-15-2013, 18:59
Rickybos Rickybos is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2013
Posts: 11
Activity: 0%
Longevity: 58%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
A gömb, vagy az elmentett éplista mutatja a minimum hektárt is? Ez új nekem.

Ha te azt látod, hogy kilép egy klánból 3 ország, alakít 3 klánt. Van egy törpe klán és 2 elf klán, majd a törpe klán beveri az egyik elf klánt 3 sereggel, majd néhány órával később beveri a másikat 5 sereggel, ahová átlépett az az ország, akit már egyszer bevert, akkor te mit hiszel? Azt hogy haragudtak egymásra? Én nem. És a véleményem még mindig tartom. És nem is a fordulás, ami a fontos tény ebben, hanem esetleg az, hogy:

A törpe körül volt kb 5 országunk, és fentük rá a fogunkat. Amint letelt a kért idő, be is akartuk verni. Egy infózás után szabadság, majd kisklán, ahol bevert 2-3 volt klántársát.
Alap dolog, hogy egy törpének a fedezés lényegesen többe kerül, mint egy elfnek, és egy törpe több hasznot is hajthat mint egy elf. A klántársak beáldozzák magukat, majd a törpe, amint oda kerül mellé egy ellenséges klán, aki problémát jelenthet a minimumföldjére nézve, elfelejti a klántársak "jócselekedetét", majd lefordul önző okokból.

Én ezt tudtam elképzelni. Hozzátenném, hogy amikor kihoztam ide a témát, az ország még a csoportban volt, és a földleadás sokkal egyértelműbbnek tűnt, mint most, hogy az az ország lefordult. De attól függetlenül nem tartom szabályosnak, sem pedig fair dolognak, ami ott zajlott. Még ha az is vezetett idáig, hogy összebalhéztak a klántagok.


Valóban nem látszik a minimum föl az éplistából, vagy gömbből, ezért elmondom a Jós egyik tagja sem járt még olyan magaslatokban, hogy a 9k heki ne lett volna elég minimum földnek. Így jól látszik, hogy földre nem volt szüksége a forduláshoz.
Akár merről nézzük, vagy csavarjuk a dolgokat hosszú együttélés után egy szétválásnál mindenkinek megvannak az információi a másikról, helyzetéről. A belső dolgokat nem ismertétek így azt sem tudhatjátok mi miért alakulhatott így az emberekben.

De ami már felvetődött itt, országom kizárása biztosan nem is kapcsolódhat ehhez az eseményhez, mivel abban semmilyen formában nem vett részt.
Az okát nem tudom, mint ahogy azt sem a g-s országom miért lett áthelyezve.
Biztosan kapok rá választ majd, egyszer, persze nem olyan gyorsan mint némelyek...
Reply With Quote