View Single Post
  #169  
Old 06-20-2013, 06:04
hunekike2 hunekike2 is offline
Junior Member
 
Join Date: Jun 2013
Posts: 6
Activity: 0%
Longevity: 59%
Default

Sziasztok, általában csak olvasgatni szoktam, de elhatároztam írok is ebben a témában.
A téma lényege az lenne, hogy éjszakára valami extra védelmet tudjunk biztosítani szeretett országunknak.
Erre lenne egy ötletem.
Egy beállítható opció, amit természetesen csak VIP országoknak jelenik meg. konkrétan az hogy az ország kap 50% védelmet katonai, mágikus és alvilági téren is, valamint az ételfogyasztás 25% al csökken. Cserébe a védelmi periódus alatt +1 vip kör telik el minden körben, azaz körönként 2.
Az opció, UTC 20:00 - 4:00 fejti ki a hatását. Pontlistában jelölve az ilyen ország.
Az adott időszakban be lehet lépni de semmifajta támadást nem lehet indítani, mindenfajta információszerzó varázslat(gömb mágiafelderítés krónika) 4*annyi készültséget igényel, távolbalátás nem változik. Szövihelpet be lehet hívni/küldeni.
Minden nap egyénileg döntheti el valaki, hogy használni szeretné e avagy sem de este 6(UTC16)ig döntenie kell, utána nem választható(megelőzve, hogy így jusson valaki extra védelemhez).
Az opció kiválasztása akciónak számít tehát nem lehet egyből szabira menni mikor kikapcsola védelmi periodus(akkor menjen el este szabira).
Aktív ártó varázslatok nem csökkennek, saját felrakott varázslatok viszont igen. Napsütés növekedés csökkenti az ártót.
Képzésen lévő egységeket nem befolyásolja, íródó tekercseketet nem befolyásolja, termelő épületeket szintén nem befolyásolja.
Azt hiszem részletesen leírtam.
A szövi részén még lehet alakítani, hogy 1-1 tag is bekapcsolhatja e vagy csak a komplett szövi.
Reply With Quote